На території області проводяться профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант»

На території області працівники поліції спільно з представниками Державної міграційної служби та прикордонниками проводять профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант».

Метою відпрацювання є виявлення, документування та припинення злочинної діяльності іноземців, які прибули в Україну з метою вчинення злочинів.

Під час проведення профілактичних заходів  на території області  правоохоронці виявили 42 нелегальних мігранти, відносно яких прийняті рішення про їх примусове повернення в країну походження. Поліцейські виявили 219 порушень адміністративного законодавства за участю іноземців, на 3 з них, складені адміністративні протоколи за ст.124 КУпАП (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу чи іншого майна) та 6 протоколів за ст. 130 КУпАП (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції). Накладено штрафів на іноземних правопорушників на суму понад  50 тисяч гривень.

Слідчими підрозділами поліції відкрито 5 кримінальних проваджень, підозрюваними у яких є іноземці, 7 з них - направлені на розгляд до суду.

Профілактичні заходи на території області  по операції «Мігрант» тривають.Переглядів: 1214
Поширень: 0