Вінницькі поліцейські розшукали і повернули додому 8-річну дівчинку

Працівники Лівобережного відділення поліції повернули додому 8-річну вінничанку, яку протягом усієї ночі розшукували у м. Вінниці. Ввечері дівчинка не повернулась додому з дитячого майданчика.

21 серпня о 2.30 до поліції з заявою про зникнення доньки звернулася вінничанка. Жінка повідомила, що ввечері 20 серпня о 22.00 її донька не повернулась з дитячого майданчику. До поліції жінка звернулась не одразу, так як вирішила шукати доньку самотужки.

На пошуки зниклої дитини задіяли особовий склад Лівобережного відділення поліції, Вінницького відділу поліції та превенції.

Поліцейські перевіряли під’їзди будинків, підвальні приміщення, місця масового скупчення людей, ігрові заклади та вокзали.

Опитуючи людей, працівники поліції знайшли жінку, яка бачила схожу дитину біля під’їзду у супроводі дорослого чоловіка на вулиці Стрілецькій.

Близько 8 години ранку дитину знайшли у родича в одній із квартир багатоповерхівки, на яку вказала жінка.

За словами малолітньої, вона не могла порозумітися з вітчимом, тому і не хотіла повертатися додому. З нею поліцейські провели профілактичну бесіду та розповіли про небезпеку, яка могла чекати на неї.

Відносно матері працівники поліції склали адміністративний протокол за ст.184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей). Жінці загрожує штраф від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

З чоловіком, який прихистив дівчинку та являється її родичем, провели роз’яснювальну бесіду.

У разі зникнення дитини, радимо батькам oдрaзу звeртaтися до пoлiцiї. Цe дaсть змoгу пришвидшити пошуки та зaпoбiгти вaшiй дитинi стaти жeртвoю прaвoпoрушeнь.Переглядів: 1214
Поширень: 0