Цією весною більше 800 вінничан під час призову пішли на військову службу у Збройні Сили України, де з честю і гідністю виконують обов’язок щодо захисту Батьківщини. Однак поряд із цим  є і особи, які роблять собі фіктивні медичні довідки та інші шляхи, і вважають це краще, аніж відслужити встановлений Законом України термін. Навіть жінки ідуть на військову службу за контрактом, залишаючи свої родини та домівки, задля виконання завдань у зоні Антитерористичної операції.

Яскравими представниками «касти боягузів» являються два громадяни Вінницької області, які під час весняного призову на строкову військову службу надали на розгляд призовної комісії підроблене медичне заключення. Їм загрожує відповідальність передбачена ч. 2 ст. 358 КК України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

Згідно Наказу Президента України військовослужбовці строкової служби не залучаються до участі в бойових діях, а проходять службу у пунктах постійної дислокації військових частин, баз, арсеналів, складів. Хлопці, які проходять строкову військову службу забезпечені усім необхідним, а також щомісячно отримують державне грошове забезпечення.Переглядів: 1448
Поширень: 0