Сергій Моргунов подякував волонтерам, які допомагають лікарям рятувати вінничан в цій непростій для всієї країни ситуації

Сьогодні під час онлайн брифінгу міський голова Сергій Моргунов висловив вдячність небайдужим людям, які під час пандемії допомагають закуповувати необхідні засоби захисту та обладнання лікарням, щоб вони мали можливість надавати медичну допомогу вінничанам.

«На початку карантину за ініціативи Володимира Гройсмана на базі фонду «Подільська Громада» був створений спецфонд «СтопВірус». Звичайно, основною потребою у перші кілька тижнів були засоби захисту для медиків, особливо костюми біозахисту і деззасоби. Але ситуація почала покращуватись, тому що дійсно почали підключатися і волонтери, і підприємства. Якщо говорити про біокостюми, то буквально позавчора розпочалася робота на швейних фабриках «Володарка» та «Поділля»: буде пошито 17 300 костюмів. Були нарікання, чому так пізно почали їх шити. Проблема була в матеріалі. Ми досить активно шукали все необхідне для того, щоб можна було пошити ці костюми. Нам це вдалось зробити», – каже Сергій Моргунов.

Міський голова зазначив, що планується за десять днів забезпечити потреби всіх медичних закладів, які підпорядковані Вінницькій міській раді. Далі буде відбуватись пошиття і для обласних закладів, і для районних лікарень. 

«Разом з тим хочу подякувати всім волонтерським групам і в тому числі спецфонду «Стоп вірус». Вони разом координують свою роботу, щоб не було дублювання: куди завозити ті чи інші матеріали та засоби, щоб максимально широко охопити цією допомогою всі медичні заклади, в тому числі первинної і вторинної ланки, допомагаючи нашим районам», – додав міський голова. Переглядів: 391
Поширень: 0