У Немирові розпочала роботу станція з оформлення та видачі паспортних документів

У м. Немирові, 21 серпня, відбулися урочистості з нагоди запуску робочої станції для оформлення та видачі паспортних документів. У святковому заході взяли участь:  заступник голови обласної облдержадміністрації Олександр Крученюк, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, виконувач обов’язків начальника Управління Міграційної служби Вінницької області Антоніна Ратушна, Немирівський міський голова Віктор Качур. 

У своєму виступі Олесандр Крученюк відзначив, що у житті Немирівської об’єднаної громади відбуваються помітні позитивні зміни: «Сьогодні ми є свідками, як розвивається  та розширюється спектр послуг нашим громадянам, – підкреслив заступник голови ОДА. – Це один із напрямів, який ми задекларували і крок за кроком реалізовуємо.

Михайло Кременюк , вітаючи жителів Немирова, зазначив, що на даний час Немирівська об’єднана громада по всіх економічно-соціальних показниках є однією із найспроможніших і висловив впевненість, що її розвиток буде покращуватися. 

Як зазначила виконувач обов’язків начальника Управління Міграційної служби Вінницької області Антоніна Ратушна, від моменту запровадження безвізового режиму України та ЄС у червні минулого року, попит на оформлення закордонного паспорту з біометричними даними ніяк не зменшується. Тому придбання Немирівською міською радою робочої станції з оформлення і видачі паспортів громадянина України та громадянина України для виїзду за кордон, на нинішній час є необхідним. До речі,  Немирівський район посідає 4 місце в області за кількістю видачі зазначених документів. 

Після урочистого відкриття адміністратор Немирівського ЦНАПу Галина Ведибіда відразу ж надала послуги першим відвідувачам. 

Як прокоментували мешканці громади, така послуга – зручна і значно економитиме  їхній час та ресурси. 

Під час робочої поїздки до Немирова  заступник голови обласної облдержадміністрації, депутат обласної Ради Олександр Крученюк та заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк також оглянули як проходять ремонтні роботи в приміщенні, в якому працюють фахівці Немирівської об’єднаної громади, та подивилися, як ремонтується будівля однієї із місцевих шкіл до нового навчального року.Переглядів: 2040
Поширень: 0