З Бірмінгему прибула гуманітарна допомога для вінницьких лікарень

Мешканці американського міста-побратима Бірмінгема (штат Алабама, США) не припиняють підтримувати Вінницю гуманітарною допомогою медичного призначення. Днями прибула чергова партія лікарських інструментів та виробів медпризначення, які стануть в нагоді лікарням міста.

Перше надходженні від американського міста прибуло до Вінниці у 2014 році, коли на сході України розпочалась військова агресія з боку Росії. Медичні засоби та інструменти призначались для допомоги пораненим військовим, тому переправлялись в зону бойових дій та військовий шпиталь. З того часу бірмінгемці надіслали громаді Вінниці більше 10 таких вантажів гуманітарної допомоги.

З Бірмінгему прибула гуманітарна допомога для вінницьких лікарень

Сьогодні, 16 квітня, представники Муніципальної варти завезли чергові посилки у МКЛ №1.

«Ми доставили вантаж, який отримали від наших друзів з міста-побратима Бірмінгем. Порадившись з керівництвом департаменту охорони здоров’я, було прийнято рішення передати даний вантаж у лікарню №1.  Наразі це маніпуляційні та урологічні набори, ларингоскопи, засоби для апаратів вентиляції легень та інші медичні аксесуари. Гуманітарна допомога від міста Бірмінгем надходить з 2014 року. Ми передавали її неодноразово на схід для поранених бійців Збройних Сил України, в наш військовий шпиталь, обласну дитячу лікарню», - розповів начальник Муніципальної варти Віталій Чигур.

З Бірмінгему прибула гуманітарна допомога для вінницьких лікарень

Приймала гуманітарний вантаж медична директорка МКЛ №1 Лариса Чорна. Вона розповіла, що отримана допомога стане в нагоді не тільки їх закладу, але й іншим міським лікарням:  «Хворі, які поступають у нашу лікарню та інші медичні заклади, хворіють не тільки на коронавірус. Часто вони потребують різних оперативних втручань, лікування інших хвороб. Тому ці засоби надання медичної допомоги та індивідуального догляду досить потрібні. Ми переглянемо, що у цій допомозі, та визначимо, що залишимо у нас, а що передамо нашим колегам з інших лікарень».  

З Бірмінгему прибула гуманітарна допомога для вінницьких лікареньПереглядів: 3823
Поширень: 1