6 пожеж за добу: вогонь знищив понад 3,5 гектари екосистем Вінниччини

Протягом минулої доби рятувальники здійснили 6 виїздів на гасіння пожеж в екосистемах області. За добу 21 квітня, «найгарячішими» районами області за кількістю виїздів підрозділів рятувальників стали:  Барський, Бершадський, Калинівський, Козятинський та Жмеринський райони.

Загальна площа пожеж склала понад 3,5 га.

До ліквідації даних пожеж від Головного управління ДСНС області залучалося 27 чоловік особового складу та 6 одиниць пожежно-рятувальної техніки.

6 пожеж за добу: вогонь знищив понад 3,5 гектари екосистем Вінниччини

З початку 2020-го  зареєстровано 919 пожеж в екосистемах області, вогнем було охоплено понад 1008 га землі.

Рятувальники нагадують, що через масові загоряння на відкритих територіях, завдаються збитки не лише державі, а й довкіллю та здоров’ю жителів Вінниччини. Адже, коли палять траву, то згорає гумус із найбільш родючого шару ґрунту, тому на місці горіння може вже нічого не вирости.

6 пожеж за добу: вогонь знищив понад 3,5 гектари екосистем Вінниччини

Окрім того, під час згоряння однієї тонни рослинних залишків у повітря вивільняється більш як 9 кг мікрочастинок диму. До їх складу входять пил, окис азоту, вуглекислий газ, важкі метали тощо, які осідають у легенях. Як правило, разом із травою часто горить безліч сміття, що істотно підсилює забруднення атмосфери.Переглядів: 1657
Поширень: 0