У Вінниці студент зламував  акаунти різних користувачів та продавав їх хакерам

23 квітня співробітники відділу протидії кіберзлочинам у Вінницькій області ДКП Національної поліції спільно зі слідчими Київського відділення поліції припинили злочинну діяльність 20-річного студента одного з вінницьких університетів, який зламував різні акаунти користувачів інтерненту та продавав їх хакерам для подальшого використання у шахрайських схемах.  

Як розповів начальник відділу протидії кіберзлочинам у Вінницькій області Олександр Ульяненков, 20-річний зловмисник несанкціоновано втручався в роботу автоматизованих електронно-обчислювальних машин за допомогою шкідливого програмного забезпечення, що призводило до зламу аккаунтів інтернет-користувачів та доступу до їхніх персональних даних. В подальшому ці акаунти правопорушник продавав від 200 до 1000 гривень на спеціалізованих хакерських форумах, які потім використовували інтернет-шахраї.

У Вінниці студент зламував  акаунти різних користувачів та продавав їх хакерам

Під час проведення санкціонованого  обшуку у помешканні підозрюваного поліцейські вилучили програмні та технічні засоби, за допомогою яких  правопорушник вчиняв протиправні втручання до електронних систем.  Переглядів: 1557
Поширень: 0