Діти учасників АТО будуть отримувати у школах безкоштовне харчування

​З першого вересня учні, батьки яких є учасниками АТО, отримуватимуть харчування у школах на безоплатній основі. Таке рішення ухвалили депутати Вінницької міської ради під час сесії 23 серпня. 

«З метою надання додаткового соціального захисту учням шкіл міста із числа сімей, в яких один з батьків є учасником антитерористичної операції, з нового навчального року пропонується забезпечити безкоштовне харчування. Таких учнів у нас 1734», - повідомила директор департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.  

«Цей проект рішення спрямований на посилання соціального захисту родин учасників антитерористичної операції. Минулого року ми прийняли рішення щодо безоплатного харчування дітей учасників АТО в дошкільних закладах. Сьогодні ми виносимо на розгляд депутатів проект рішенні з пропозицією щодо безкоштовного харчування дітей учасників АТО уже в загальноосвітніх школах», - зазначив міський голова Сергій Моргунов.  

У дитячих садочках учасники АТО не платять за харчування своїх дітей з першого січня цього року . Станом на перше серпня заклади дошкільної освіти відвідують 830 таких діток. Переглядів: 5044
Поширень: 1