На Старому місті, П'ятничанах та на Віницьких Хуторах асфальтують вулиці у приватному секторі

Роботи проводять по програмі співфінансування із мешканцями. Про це на своїй офіційній сторінці у мережу Фейсбук повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

"Попри карантин ремонт доріг у місті триває. Важливо покращити умови для мешканців приватного сектору. Разом працюємо по програмі співфінансування. І перший результат цього року - вулиця Войцехівського, що розташована на околиці міста й межує з Вінницькими Хуторами. Тут не було взагалі твердого покриття. Тепер майже півкілометра нової дороги. Свіжий асфальт постелили на площі 2 тис кв м.

Зараз за таким же принципом співфінансування капітально ремонтують вулицю в іншому районі Вінниці – на Старому місті. Виконують ті роботи, які дозволяє погода. По вулиці Огієнка заасфальтують майже 600 м дороги.

На Старому місті, П'ятничанах та на Віницьких Хуторах асфальтують вулиці у приватному секторі

Наступним плануємо оновити провулок Олега Кошового на П’ятничанах.

Скільки всього ділянок зможемо зробити у цьому році, зараз прогнозувати важко – епідемія коронавірусу уже внесла зміни в попередні плани на цей рік. Але працювати у цьому напрямку будемо, адже це комфорт для людей", - написав Сергій Моргунов.Переглядів: 1793
Поширень: 0