Транспортний коледж презентував онлайн фото-експозицію

Викладачі та студенти Вінницького транспортного коледжу з нагоди 75-ої річниці Днів пам’яті та примирення організували онлайн-фотоекспозицію на тему «Уклін живим, загиблим — слава!»

На сайті Вінницького транспортного коледжу оживає історія. Розповіді про долі українських родин з різних куточків України та Вінниччини наповнили інформаційний простір. Вражає онлайн-фотоекспозиція, яку зробили студенти та викладачі. Не оминули увагою й ветеранів, яких цього року вітали в телефонному режимі.

Транспортний коледж презентував та онлайн фото-експозицію

Карантин змінив не лише наші звички, а та втрутився в традиції. Щорічні заходи до Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги скасовано. Однак студентам та викладачам це не завадило привітати ветеранів, якими вже багато років опікується транспортний коледж. Цьогоріч розсилалися вітальні листівки та луналителефонні вітання для 26 ветеранів. Студенти на час карантину підтримували людей поважного віку допомогою: ходили до магазику, поповнювали телефонний рахунок, ходили по ліки. Тому пенсіонери постійно відчували турботу про себе.

Транспортний коледж презентував та онлайн фото-експозицію

Заступниця директора коледжу з виховної роботи Світлана Онуфрійчук, зазначає, що чуйність та увага — беззаперечні лідери у людських стосунках.

Транспортний коледж презентував та онлайн фото-експозицію

Студенти згуртувалися навколо ідеї: кожен розказав історію своєї родини та показав пам’ятник в рідному селі чи місті.

Особливу увагу студенти приділили історіям своїх дідів та прадідів. Про їхню звитягу та міжність студенти написали на сторінках в соцмережах. Світлини пам’ятників та ветеранів увійшли до фото-експозиції, яку можна побачити на сторінці коледжу у мережі Facebook.

Транспортний коледж презентував та онлайн фото-експозицію

Вчителі коледжу придумали онлайн програму для студентів, до якої входять онлайн відвідування музеїв різних міст, перегляд стрічок та обговорення різних тем пов’язаних з Другою світовою війноюПереглядів: 3327
Поширень: 14