Вступну кампанію до закладів вищої освіти перенесено на серпень

Міністерство освіти і науки змістило початок вступної кампанії у заклади вищої освіти на останній місяць літа. Через карантин всі строки подачі документів та вступні іспити перенесено на місяць.

До уваги абітурієнтів 1 серпня, розпочнеться реєстрація електронних кабінетів на основі атестата про повну загальну середню освіту. Заяви прийматимуть з 13 по 22 серпня (для тих, хто вступає за результатами ЗНО), та до 16 серпня для вступників, що складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти. З 3 по 12 серпня на місця державного замовлення будуть проводитися творчі конкурси та вступні іспити.

Вступну кампанію до до закладів вищої освіти перенесено на серпень

До 27 серпня потрібно надати рекомендації для зарахування на бюджет, а подача вступниками документів для зарахування – до вечора 31 серпня. 

Цьогоріч можна подати оригінали документів поштою, для цього зробили більшим на 5 днів інтервал між останнім днем подачі документів та виданням самого наказу про зарахування, зазначають в МОН.

Вступну кампанію до до закладів вищої освіти перенесено на серпень

Абітурієнти можуть надіслати скановані копії документів на електронну поштою, наклавши на них електронний підпис, а самі документи донести після початку навчання. 

Вступну кампанію до до закладів вищої освіти перенесено на серпеньНа магістратуру перенесли терміни проведення реєстрації для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ). Реєстрація буде у режимі онлайну, триватиме з 12 травня до 05 червня Водночас дати проведення ЄВІ та ЄФВВ залишаються незмінними — 01 та 03 липня. Дати ж реєстрації електронних кабінетів вступників на магістратуру, прийому документів, рекомендацій також перенесено на місяць.Переглядів: 2306
Поширень: 3