АКВАРІУМ БГ65. ДВЕРІ ТРАВИ

Ювілейний тур по Україні: «БГ - 65»! БОРИС ГРЕБЕНЩИКОВ І ГРУПА «Акваріум» З НОВОЇ ПРОГРАМОЮ «ДВЕРІ ТРАВИ» у Вінниці!

Акваріум — один з найдавніших нині діючих російських рок-гуртів.  Незмінний член та лідер гурту — Борис Гребенщиков - радянський і російський поет і музикант, культовий виконавець 1980-х-2000-х.

БГ і група «Акваріум» - як і раніше актуальна і незрівнянно! Представники чи не останнього покоління рокерів, які «любов римували без мату», чия музика і вірші виконані глибоким і справжнім змістом, продовжують грати - і на Світових Сценах і спонтанно площах і вулицях міст. А все тому, що їх творчість - це не стільки сценічне мистецтво, а щира, чесна, вічна музика і вірші про життя в стилі рок-н-рол.

Філософія, що пройшла через покоління! Лірика, проросла крізь каміння і терни волелюбний і протестності рок-н-ролу! Думка, яка прагне далеко за межі усього мирського і повсякденної суєти. Все це він - легендарний Борис Гребенщиков! Цього року Отця Російського Рока, Поетові і Музикантові виповнюється 65 років. Відзначає свій ювілей Борис Борисович на сцені - виступами в турі по містах України.

Нова програма БГ і групи «Акваріум» називається «Двері Трави» - на честь його однойменної пісні, яка в 2017 році вийшла в абсолютно новому аранжуванні. Сам Борис Борисович не раз зізнавався, що саме цю пісню, написану дуже давно, йому не вдавалося виконати правильно і точно. І лише коли «Акваріуму» виповнилося 45, а сам БГ наблизився до 65-ти, знайшлося справжнє і справжнє звучання.

«Ця пісня для мене суттєва, тому що це перша пісня, яку я написав, яка мені по-справжньому сподобалася - вона була якоюсь не" самодіяльної », а« справжньої ». А писав я її, перебуваючи в дивовижному світі: я сидів ранок за ранком на лісовій галявині в Мюллюпельто, читав недавно вийшов «Сильмариллион» Толкіна, і все, що я бачив навколо, належало одночасно двом світам. Тому що карельські ліси були прямим продовженням лісів Белеріанда, «- розповів Борис Гребенщиков про пісню« Двері Трави »(2017).

Вартість квитків:350-1290 грн

На вас чекає оновлений склад розширена програма з легендарних і абсолютно нових пісень!


Переглядів: 3019
Поширень: 1