Телефон: 0432 26-71-55

Концертний зал "Будинок Офіцерів"

60 будинок офіцерів дислокується у місті Вінниці в будівлі, яка була зведена в 1940 році за типовим планом, як Будинок Червоної Армії.

Свою історію 60 будинок офіцерів розпочинає з відкриття у м. Вінниці по вулиці Козицького Будинку Червоної Армії (31 грудня 1925 року) , героєм громадянської війни Яном Фабриціусом. У своєму листі до Голови губернаторського виконавчого комітету Подолії він писав: “При наявності у м. Вінниці великого гарнізону, стає необхідністю мати Будинок Червоної Армії, який буде центром культурно-політичного і військово-наукового життя гарнізону… Такі будинки існують скрізь, де є значні гарнізони. Прошу Вашого розпорядження по відведенню відповідного приміщення”.

Під час війни нова будівля була пошкоджена, усі дерев’яні конструкції були знищені. Роботи по поновленню тривали у 1946–1947 роках. Будинок Червоної Армії почав діяти з 25 вересня 1947 року і підпорядковувався 43-ій Повітряній Армії дальньої авіації.

У 1972 на сцені 60 будинку офіцерів році проводив 5-ти денну зустріч Вольф Мессінг.

Військовослужбовці та жителі Вінниччини мали можливість насолоджуватись концертами таких артистів, як Д.Гнатюк, Ю.Гуляєв, М.Магомаєв, Є.Матвєєв, Є.Леонов, А.Папанов, К.Шульженко, Й.Кобзон, Л.Лещенко, Т.Гварцетелі, вокально-інструментальних ансамблів: “Пісняри”, “Сябри”, “Пламя”, “Цвєти” та інших відомих колективів та артистів.

З 28 грудня 2004 року Будинок офіцерів Військово-Повітряних Сил Збройних Сил України переданий до складу Повітряних Сил Збройних Сил України, а з 1 грудня 2007 року Будинок офіцерів Повітряних Сил Збройних Сил України перейменований у 60 будинок офіцерів.

У 2009 році проведено капітальний ремонт глядацької зали та сцени, встановленні нові крісла, пошито новий одяг сцени. Глядацька зала вміщує в себе майже 1000 глядачів та є найбільшою у місті та області.

Останніми роками на гастролі до будинку офіцерів приїздили А.Пугачова, І.Білик, Ф.Кіркоров, І.Ніколаєв, Н.Корольова, Н.Могилевська, Руслана, Н.Катамадзе, Г.Лепс, студія “95 квартал”, грузинський балет “Сухишвілі”, вокальний ансамбль “Пікардійська терція”, проводять свої вистави вітчизняні та закордонні театри.


Переглядів: 23268
Поширень: 26

Останні новини компанії

Ураган на сцені, що кидає виклик законам гравітації: 18 березня «Сухішвілі» вразять Вінницю новою програмою

Ураган на сцені, що кидає виклик законам гравітації: 18 березня «Сухішвілі» вразять Вінницю новою програмою

Їх називають «ураганом на сцені», «чаруючим видовищем», «унікальним феноменом», «Восьмим дивом світу»! Вони впливають на світову моду, про них знімають фі...

Геніальні коти-артисти їдуть у Вінницю! 12 березня побачимо шоу, що вразило весь світ

Геніальні коти-артисти їдуть у Вінницю! 12 березня побачимо шоу, що вразило весь світ

Щороку Японія та країни Європи, стоячи, аплодують яскравим шоу легендарного Театру котів Куклакова. І вже у березні неймовірну виставу за участю наймиліших і...

Павло Зібров у Вінниці записав нову версію пісні спільно із хором  "Соломія"

Павло Зібров у Вінниці записав нову версію пісні спільно із хором "Соломія"

Народний артист України приїхав не лише з концертом. Павло Зібров активно займається своєю кар’єрою та інтегрує свою музику в умови та вимоги сучасного часу....