Boney M у Вінниці

8 березня, у свято усіх жінок до Вінниці завітає легендарний гурт «Boney M» на чолі з їхньою першою вокалісткою Шейлою Боннік!

«Boney M»  — німецький диско-гурт, створений у 1975 музичним продюсером із ФРН Френком Фаріаном. Усі залучені до проекту виконавці народилися за межами Німеччини, на Карибських островах, перебравшись в Західну Європу в підлітковому віці.

«Шейла Боннік – це та людина, яка у 1975 році першою разом з Мейзі Уїльямс і Клаудією Беррі сформувала склад гурту Boney M. З роками він змінювався і доповнювався, зокрема чорношкірим танцівником Боббі Фарелом та вокалісткою Ліз Мітчел. Сьогодні Шейлі Боннік вже 65 років, але вона разом з музикантами донині дарує можливість насолодитися безсмертними хітами гурту», - розповідає керівник івент-агенції «Мегаподії», яка виступає організатором концерту, Роман Яворський.

За його словами, хто не зможе відвідати концерт світових зірок, неймовірно жалкуватиме. Тим паче, що вартість квитків дуже помірна і стартує від 300 грн

На концерті шанувальники зможуть почути усі найпопулярніші хіти легендарного колективу 80-х - «Daddy Cool», «Sunny», «Ma Baker», «Rivers Of Babylon», «Brown Girl In The Ring» і «Rasputin».

Вартість квитків: 300-1500 грн

Переглядів: 2764
Поширень: 0