Гурт НЕНСІ

Вас чекає потужний заряд неймовірних хітів, на яких виросло кілька поколінь слухачів. Під їх «Дим сигарет з ментолом» танцювали наші батьки, закохувалися старші брати і сестри, і перший повільний танець в житті на дискотеці в літньому таборі найчастіше був саме під цю пісню.

Новітні та всенародно-улюблені хіти: "Дим сигарет з ментолом", "Чистий аркуш", "В шикарному готелі", "Чорний кадилак", "Ах, туман-туман", "Як любив я тебе" і багато інших! Яскраві і проникливі голоси солістів! Безліч несподіваних сюрпризів! Океан позитивних емоцій! Атмосфера справжнього музичного свята!

Для вас НЕНСІ - поп група №1 - зіграє в своєму фірмовому стилі, подарує тепло і свою "ментолову музику", обожнену мільйонами!
Зустрічайте фантастичне і супервидовищне шоу гурту "НЕНСІ" у Вінниці
На офіційному каналі YouTube NensiTV більш 70 000 000 переглядів кліпів і відео! Прийшов час побачитися з кумирами наживо, щоб у такий спосіб відзначити свято весни!

Ненсі - українсько-російський музичний гурт, найбільш відомий за піснею «Дим сигарет з ментолом», яка є запозиченою з української народної пісні «Плаття твоє із ситцю» гурту «Барви». Перший альбом гурту був записаний у 1992 році і теж мав назву "Дим сигарет с ментолом".

Незмінний склад колективу:
  • Анатолій Бондаренко -  народився 11.01.1966 у Костянтинівці Донецької області.
  • Андрій Костенко — народився 15.03.1971 Ітурупі, Південно-Курильський округ (Сахалінська область РРФСР). З 1974 (3 роки) жив у Краматорську Донецької області.
  • Сергій Бондаренко (19.06.1987—18.10.2018), народився у Костянтинівці Донецької області.

Очікуємо численні сюрпризи від артистів і, звичайно ж, поспішаємо знову і знову почути ту саму справжню «ментолову музику» і неповторні голоси солістів.
Не пропустіть!
Квитки: 170 - 690 грн


Переглядів: 3594
Поширень: 0