Серьога A.K.A. Полиграф Шарикоff

Уже цієї зими виконавець Серьога А.К.А ПОЛІГРАФФ ШАРІКOFF зможе здивувати і потішити своїх шанувальників на концерті у Вінниці, який відбудеться 4 грудня о 19:00.

Поліграф ШарікOFF - іронічний проект репера Серьоги автора "Чорного Бумера" . Пархоменко зможе порадувати шанувальників, які звикли до його серйозного Реперські образу. Його виступи наповнилися щирим сміхом публіки, а музика стала схожою на сучасну естрадну пісню.

Причини йти на концерт Серьоги А.К.А Поліграф ШарікOFF у Вінниці:

Інша сторона Серьоги: навіть найуспішніші виконавці можуть втомитися від створеного ними образу. Репер Сергій Пархоменко, також відомий аудиторії як Серьога, вирішив змінити імідж, стиль, напрямок музики і перекваліфікувався в шансоньє, іронічного і веселого. Сьогодні цей злегка жартівливий, але сучасний проект Поліграф ШарікOFF на гребені хвилі, а повернення колишньої слави завжди додає сил і натхнення втомленому артисту.

Какао білого кольору:це перший альбом Серьоги, який він випустив у 2017 році під ім'ям Поліграф ШарікOFF. У ньому вкрай вдало поєднуються шинкарські мелодії, атмосфера культурного шансону і поетичні таланти автора. Крім того, незабаром після релізу Серьога випустив інструментальний альбом, тим самим демонструючи значення музики в його проекті і спалюючи мости з реперськими минулим.

Душевна застілля: вміння веселитися і безтурботно марнувати життя завжди відрізняло природженого гуляку від звичайної людини в п'ятничний вечір. Харизматичний Поліграф ШарікOFF вийде на сцену в образі столичного шансоньє, організатора душевного застілля для досвідченої публіки. Крім пісень з альбому "Какао білого кольору" обов'язково прозвучать кілька старих, але найулюбленіших аудиторією пісень Серьоги.

Дата і час:4 грудня, 19:00
Вартісь квитків:230-500 грн 


Переглядів: 2495
Поширень: 0