СУХІШВІЛІ у Вінниці! Нова програма

20 травня о 19.00 у Будинку офіцерів на новому концерті Національного балету Грузії «СУХІШВІЛІ» у Вінниці легендарні і нові номери-шедеври, що кидають виклик законам гравітації, 100 найкращих танцюристів, 2500 розкішних костюмів, дивовижний оркестр, унікальні інструменти, неповторна атмосфера й виняткова грузинська енергетика.

Їх виступи подивилися понад 90 мільйонів глядачів.

Кожен рік на них чекають у різних країнах світу.

Їх називають: УРАГАНОМ НА СЦЕНІ, ЧАРУЮЧИМ ВИДОВИЩЕМ, УНІКАЛЬНИМ ФЕНОМЕНОМ, ВОСЬМИМ ДИВОМ СВІТУ!

ТАК ВМІЮТЬ ТІЛЬКИ ВОНИ!

Вони впливають на світову моду, про них знімають фільми та пишуть книжки.

Заряджайтесь силою ПОЗИТИВУ! Даруйте РАДІСТЬ!

ЦЕ СВЯТО Ви запам`ятаєте НАЗАВЖДИ!

ВСТИГНІТЬ придбати найкращі квитки заздалегідь!

Квитки вас чекають на сайті http://bilet.vn.ua, а також у касах «Магігранду», Будинку офіцерів, театру ім. Садовського, Вінницької Вежі та «Універмагу».

Замовлення безкоштовної доставки квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (098)101-00-63, (093)101-00-63.

СУХІШВІЛІ у Вінниці! Нова програма

СУХІШВІЛІ у Вінниці! Нова програма

Чарівництво, граційність і невгасаюча пристрасть – от із чим протягом 75 років виходять на сцену артисти балету «Сухішвілі».

Неповторна хореографія ансамблю хвилює кожного глядача: від простого робітника до президентів і королів. Ними захоплювалися Теодор Рузвельт, королева Англії Марія, а в Індії глядачі тримали сцену, що була побудована під відкритим небом й раптово обрушилася, щоб тільки побачити незабутнє шоу.

«Сухішвілі» увійшли в історію, як перший ансамбль народних танців, який виступив на сцені «La Scala», де артистів викликали на біс 14 разів, що стало абсолютним рекордом і у 1967 році було відзначено у Книзі рекордів Гіннеса. А згодом їхні історичні постановки визнали кращим шоу на Бродвеї.

СУХІШВІЛІ у Вінниці! Нова програма

СУХІШВІЛІ у Вінниці! Нова програма

Вагомою родзинкою концертів «Сухішвілі» є костюми артистів, що відбивають увесь колорит і багатство грузинської культури. Кожне вбрання зроблене вручну й під час виступу глядачі бачать більше 2500 яскравих костюмів.

Цікаво, що після успішного туру ансамблю у Франції у моду увійшли високі чоботи й хутряні шапки. А у колекції Ів Сен-Лорана з'явилися великі смугасті пояси з бантом, які не виходять із моди дотепер.

СУХІШВІЛІ у Вінниці! Нова програма

СУХІШВІЛІ у Вінниці! Нова програма

Протягом трьох поколінь балетом «Сухішвілі» керує династія, передаючи своїм нащадкам як національні, так і сімейні традиції й досвід, відроджуючи культуру грузинського танцю, що став всесвітньовідомим феноменом.

- У нас на кілька років розписані тури по світу, - ділиться головний хореограф колективу Іліко Сухішвілі-молодший.

Національний балет Грузії «Сухішвілі» - єдиний ансамбль народних танців, що досягнув всесвітньої слави ще у минулому столітті, і продовжує хвилювати мільйони сердець сьогодні.

Що й не дивно, адже шоу «Сухішвілі» дійсно немає аналогів!

Це не просто танець, а сама досконалість, неперевершений політ і буря на сцені!

Феєрія танцюристів, які злітають у повітря з калейдоскопічною геометрією і військовою чіткістю. Чоловіки танцюють з дивовижною точністю, а жінки рухаються з плавною грацією.

20 травня балет «Сухішвілі» привезе невичерпну енергію танцю й безперервну розповідь про душу Грузії у Вінницю!

Організатор концерту – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

СУХІШВІЛІ у Вінниці! Нова програма


Переглядів: 4971
Поширень: 3