Той Самий Різдвяний Джаз у Вінниці! Вечір новорічних хітів

Тільки уявіть: напівтемна зала, таємнича тиша, світло від рампи відблискує на відполірованому контрабасі. Ви заплющуєте очі…

І чуєте «Have yourself a Merry Little Christmas»!!!

Легендарні композиції, перевірені часом, та усі улюблені новорічно-різдвяні хіти, які щороку оживають заново, 23 грудня о 20.00 у Будинку офіцерів вас чекають на концерті «Той самий різдвяний джаз. Вечір новорічних хітів»!

Буде святкова магія, наповнена драйвовістю свінгу і сюрпризами неповторного джаз-мануш!

Головними героями концерту стануть знамениті джазові віртуози - неповторна співачка Ольга Чернишова і бенд Urban Gypsy, що відомий спільними проектами з Pianoбой.

Urban Gypsy вже неодноразово радували вінницьких шанувальників джазу своїми виступами і професіоналізмом.

Колектив складається з найталановитіших музикантів, які у кожній ноті передають слухачеві запал, з яким вони, власне, і грають.

На новому святково-різдвяному концерті у Вінниці глядачі почують Дмитра Кушнірова і його гру на гітарі, Миколу Кістеньова і його контрабас, як Матвій Миронов божественно грає на скрипці, і яким дивовижним чином Михайло Левіт змушує звучати гітару.

Ну а співати буде приголомшлива Ольга Чернишова – неймовірна співачка, у чарівний голос якої просто неможливо не закохатися! Її спів проймає до мурашок і торкається найтонших струн душі!

Той Самий Різдвяний Джаз у Вінниці! Вечір новорічних хітів

Свого часу Ольга Чернишова була однією з кращих випускниць джазового факультету інституту музики імені Глієра.

Сьогодні вона – знана джазова співачка, а також учасниця молодого цікавого проекту [O], що поєднує електроніку, фолк і соул.

Багато меломанів також знають Ольгу Чернишову за співпрацею з багатьма українськими виконавцями, у тому числі з Jamala і Freedom-Jazz.

Той Самий Різдвяний Джаз у Вінниці! Вечір новорічних хітів

Приходьте 23 грудня о 20.00 у Будинок офіцерів, аби розпочати свята у ритмах джазу разом із знаменитими віртуозами!

Квитки коштують від 150 гривень.

Купуйте квитки на концерт «Той самий різдвяний джаз. Вечір новорічних хітів» на сайті http://bilet.vn.ua, у касах «Магігранду», Будинку офіцерів, театру Садовського, Вінницької Вежі,«Універмагу», а також за телефонами безкоштовної доставки квитків: (098)101-00-63, (093)101-00-63.

Організатори – SIVAK.Concert agency і компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

Той Самий Різдвяний Джаз у Вінниці! Вечір новорічних хітів


Переглядів: 2901
Поширень: 1