Вінницька Регіональна Ліга Сміху

Вінницька Регіональна Ліга Сміху – чемпіонат гумору серед молодіжних команд. У чемпіонаті беруть участь молодіжні команди з Вінницької області , а також з інших міст . Вони змагаються в майстерності розсмішити публіку і журі за всяку ціну. У цій битві всі засоби хороші, крім нудних і несмішних: дотепні й актуальніжарти, забавні скетчі, буфонада, розіграші та пародії.

Сезон гри триває протягом року на вибування, нічия в грі виключена, будь-який спір дозволяє батл. Починають сезон 14 команд, у фіналі зустрічаються дві. Суддівство здійснюють сім зірок шоу-бізнесу. Вони ж виконують роль грають тренерів.

Схема сезону і робота журі.

Сезон стартував з відбіркового Фестивалю у Вінниці. В концерт Фестивалю потрапило 24-ти команд, з яких журі відібрали 14 команд в сезон (по дві на кожного тренера).Далі йдуть гри сезону: дві гри 1/8 фіналу, одна гра 1/4 фіналу, одна гра 1/2 фіналу, фінал. У кожній грі команди представляють один основний конкурс (об'ємне полотно), в якому бере участь тренер. Журі оцінює виступ команди вставанням. Кожне вставання - 1 бал. Максимально команда може отримати 6 балів, так як свою команду тренер не оцінює. Після основного конкурсу команди з нижньої частини турнірної таблиці грають батл, в результаті якого сезон покидає одна команда. В кожному наступному етапі сезону кількість конкурсів і батлів збільшується. Схема вибування стає жорсткішим.

Команда – переможець та фіналісти Вінницької регіональної ліги сміху братимуть участь у фестивалі телевізійної версії «Ліга Сміху» у лютому 2019 року в м. Одеса

17 жовтня , 1\8 фіналу, гратимуть команди та їх зіркові тренери!!!

Андрій Рибак - "Моя провінція", Вінниця та «Самбо белого мотилька », Одеса

Дмитро Балюк - "День взятия Бастилии", Харків та «Французи», Полтава

Василий Байдак - "Мирс Пирс", Одеса та «Харлі Квін», Чернігів

Віктор Бронюк - "Нет Парня", Запоріжжя, «Наш формат» ,Кам’янець-Подільський

Дмитро Голубєв , Віктор Розовий - "Радужний Єнот", Вінниця, «Мініпанки», Київ

Ірина Сопонару - "Торт", «Род-Айленд», Київ

Віктор Гевко - "Лана Банана", Київ та «Зебра», Вінниця

Ведучий : Олександр Теренчук

Редактори шоу – Дмитро Голубєв та Рустем Ємерсалієв

Організатор : Ірина Борзова


Переглядів: 5273
Поширень: 1