Ярмарок ХЛІБА ТА МЕДУ

Міжрегіональна спеціалізована виставка "ЯРМАРОК ХЛІБА ТА МЕДУ" 19 - 21 серпня 2020 року

Тематика:
- хлібобулочні та кондитерські вироби;
- мед та продукти бджільництва;
- м'ясна продукція, ковбасні вироби;
- рибна продукція;
- молочні продукти, сири;
- мінеральні води та безалкогольні напої;
- напівфабрикати, заморожені продукти;
- консерви.

Історія подільського краю складає не одну тисячу років традиції хлібопекарства та медоваріння.
Сучасний стрімкий розвиток цих галузей та двадцятирічний досвід проведення Вінницькою торгово-промисловою палатою продуктових виставок, а також бажання багатьох учасників спонукало організаторів до виділення даної тематики в окрему виставку.
Метою цього заходу є ознайомлення споживачів з великим асортиментом хлібобулочних виробів традиційної та оригінальної рецептур, продуктами бджільництва, популяризація здорового способу життя, збереження та пропагування національних традицій.
Організатори сподіваються, що виставка зацікавить широке коло виробників та спеціалістів хлібопекарної галузі, пасічників, постачальників відповідного обладнання та інгредієнтів та інших фахівців, які зможуть не тільки представити свою продукцію на подільський ринок, а й плідно поспілкуватися та обговорити нагальні проблеми та перспективи розвитку відповідних галузей.
Організатори пропонують усім зацікавленим під час проведення виставки скористатися сучасним конференц - залом на 100 місць для проведення спеціалізованих семінарів, конференцій, круглих столів тощо. Для учасників виставки зал надається безкоштовно.


Переглядів: 1622
Поширень: 1