АЛАДДІН та Чарівна Лампа.
Міжнародний театр пригод і фантастики «КАСКАДЕР»
Представляє
Прем’єру новорічної вистави-мюзиклу для дітей та дорослих «Аладдін і чарівна лампа».

Творці хітових музичних вистав «Рапунцель. Казка про зниклу принцесу», «Кіт у чоботях», «Снігова королева. Сила гарячого серця», «Білосніжка та семеро гномів» широко відомих в Україні та за її межами, вирішили звернутись до героя найпопулярнішої казки арабського циклу «Тисяча та одна ніч». Йдеться про пригоди Аладдіна, веселого бідняка, який знайшов чарівну лампу та підкорив серце найгарнішої східної принцеси.

Вистава прийде до смаку, як дітям будь-якого віку, так і дорослим, тому що наш мюзикл – це, перш за все, якісне шоу, добрий цікавий сюжет, гарна музика, сучасна хореографія, двобої на мечах. Вам обов’язково сподобаються яскраві костюми, інтерактивне спілкування з усіма глядачами, дотепні жарти та мелодійні пісні. Кожен, хто відвідає нашу виставу отримає море позитивних емоцій і незабутніх вражень від чудової атмосфери свята, створеної спеціально для вас і вашої дитини!

Вистава триває 70 хвилин. Буде цікавою для будь-якої глядацької авдиторії. Рекомендована для сімейного перегляду. Дітям до 4-х років вхід безкоштовний, в супроводі дорослого, без надання місця

Переглядів: 3395
Поширень: 2