Комедія "Я куплю тобі Мальдіви"

8 квітня у вінницькому Будинку офіцерів столичний театр “Тисячоліття” презентує виставу “Я куплю тобі Мальдіви” за твором геніального комедіографа Рея Куні “Смішні гроші”. У сюжеті цієї комедії є все і навіть більше для того, щоб глядач, затамувавши подих, слідкував за незвичайними перепитіями, які відбуваються на сцені.

Елементи детективну, подружня драма, великі гроші, еротика – ось секрет успіху справжнього театрального шедевру! Бронюйте або замовляйте квитки за доступними цінами у нас сайті вже сьогодні.

ЯК ОТРИМАТИ МІЛЬЙОН І ЗБЕРЕГТИ КОХАННЯ?

Що робити, якщо ти несподівано знаходиш чемоданчик з цілою купою грошей? Як виявляється така щаслива знахідка може стати причиною ряду неприємностей, небувалих  ерипетій та привести до драми у подружніх стосунках. У комедії “Я куплю тобі Мальдіви” з гумором та дещицею іронії висміюються ті людські слабкості, які, мабуть, властиві кожному з нас.

Протягом всієї п'єси герої будуть пристосовуватися, змінюватися, переосмислювати погляди та життєві цінності. Однак, чи зуміють вони подолати всі труднощі та не втратити найголовніше – кохання?

ГАРНИЙ НАСТРІЙ ГАРАНТУЄМО!

Якщо Ви любите посміятися і хочете отримати від походу до театру море позитивних емоцій – комедія “Я куплю тобі Мальдіви” за п'єсою одного із найпопулярніших сучасних комедіографів Рея Куні “Смішні гроші”, саме для вас!

Запрошуємо весело провести вечір у компанії одного з найкращих вітчизняних театрів “Тисячоліття”!

КИIВСЬКИЙ ТЕАТР «ТИСЯЧОЛIТТЯ «ГАСТРОЛI У ВІННИЦІ!

ЗОЛОТА КОЛЕКЦІЯ КОМЕДІЇ!
СВIТОВИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ ШЕДЕВР!

КВИТКИ ВІД 80 ГРН !

ВСТИГНІТЬ ПРИДБАТИ КВИТОЧКИ ! Квитки можна придбати тут:
Комедiя «Я куплю тобI Мальдiви»:

Комедія на 2 дії з антрактом.


Переглядів: 4047
Поширень: 0