Як зазначили організатори, фестиваль сколихне мистецький осередок Вінниччини та відкриє двері для гостей і учасників з 13 по 18 травня. Урочисте відкриття розпочнеться концертом одного з найстаріших у Польщі симфонічних оркестрів - Люблінської філармонії ім. Г. Венявського, солістом вечора буде скрипаль зі столиці України Олександр Корнєв.

прес-конференція

Незабутній вечір фортепіанної музики подарують лауреати міжнародних конкурсів з сусідньої Білорусії, а органної - подружній дует у складі заслуженого діяча мистецтв України Георгія Куркова та Єлизавети Білокопитової. Також глядачам випаде можливість почути квінтет мідних духових Академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України.

Одним із "піонерів" та постійний учасник фестивалю - Академічний камерний оркестр "Арката" виступить під керівництвом диригента з Прибалтики - Дмітріуса Злотнікаса.

В програмі фестивальних майданчиків пролунає музика видатних музичних діячів, а перлиною репертуару музикантів будуть твори П. І. Чайковського. Вперше вінниччани почують симфонію А. Дворжака "З Нового Світу".

В рамках реалізації культурно-мистецької співпраці сторін Єврогегіону "Дністер" до Дня Європи відбудеться концерт одного із кращих колективів Румунії - Академічної капели Ясської філармонії, який і буде заключним акардом травневого свята музики.

прес-конференція

Продовжуючи фестивальні традиції автори заходу запрошують усіх бажаючих на Регіональний конкурс юних виконавців класичних творів \'\'Жмеринський камертон" та чекатимуть на Браїлівських музичних зустрічах, а також наголошують, що виступи усіх виконавців окрім вінниччан матимуть змогу побачити мешканці більшості районів регіону.

Своєрідним гарантом довгого життя фестивалю, його престижу та популярності виступає патронат Голови облдержадміністрації Івана Мовчана, Голови обласної ради Сергія Татусяка та міського голови Володимира Гройсмана.

Небайдужість кожного з них робить можливість реалазації наймасштабніших, найунікальніших, найбільш знаних у Подільському краї творчих проектів.

Програму XI Міжнародного фестивалю ім. П.І. Чайковського та Н. Ф. фон Мекк можна подивитися тут.Переглядів: 4273
Поширень: 0