Наступного тижня Вінниця долучиться до святкування 203-ї річниці з дня народження українського Кобзаря. Серед заходів будуть літературні вечори, театральні вистави та флешмоби.

У вінничан є ще декілька днів до 8 березня, щоб долучитися до всесвітнього флешмобу #GlobalShevchenko – варто лише зробити селфі біля його пам’ятника та завантажити у соціальні мережі з відповідним хештегом. 

Вінничан запрошують долучитися до всесвітнього флешмобу #GlobalShevchenko

Варто зазначити, що заходи до 203-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка розпочнуться вже з шостого березня. У понеділок о 17:30 народний театр-студія “Сьоме небо” спільно із театральною студією “Птаха” у актовій залі Вінницького національного медичного університету покажуть сучасну драматичну виставу за поемами Кобзаря “Зоре моя вечірняя”.

Театр-студія "Сьоме небо"

У четвер, 9 березня, традиційно розпочнуть з Музейної площі, де представники органів влади, громадських організацій, політичних партій покладуть квіти до скульптурної композиції Шевченку. Наразі точний час акції ще уточнюється організаторами.

Окрім цього, 9 березня о 15:00 у музеї Коцюбинського проведуть літературно-мистецьке свято “На славу Кобзаря”.

Того ж дня, з 10:00 до 18:00 будуть вшановувати пам’ять Тараса Шевченка також у бібліотеках міста, тому поціновувачі його творчості зможуть відвідати наступні заходи:

  • Центральна бібліотека для дітей та юнацтва – Шевченківські читання
  • Центральна міська бібліотека ім. Бевза – Виставка-презентація “Вдивляється Тарас у душу України”
  • Філія №13 – Мистецький портрет “Його безсмертний заповіт окрилив поколінь немало”

Вінничан запрошують долучитися до всесвітнього флешмобу #GlobalShevchenko

Також у день народження Кобзаря о 16:00 за київським часом організатори закликають українців по всьому світу прийти до пам’ятників Тарасу Шевченку та одночасно зачитати вірш «Мені однаково, чи буду…» із циклу «В казематі». Таким чином ця подія має стати наймасовішим одночасним читанням твору Шевченка в історії.Переглядів: 2125
Поширень: 0