Здійснюючи господарську діяльність, слід чітко дотримуватися законодавчих вимог. Саме це стане запорукою того, що ваше підприємство не потрапить до графіка проведення документальних планових перевірок платників податків. Адже формування плану-графіка проведення таких перевірок відбувається на підставі різнобічного аналізу.

Серед критеріїв, які слугують підставою для здійснення перевірки є, приміром, наявність відносин з контрагентами, які знаходяться в розшуку,  ліквідовані, або визнані банкрутами, якщо сума таких операцій перевищує    5 млн грн  чи перевищує 5 відсотків загального обсягу постачання (але не менше 100 тис. грн). Звісно це не єдиний критерій, за яким проводиться відбір суб‘єктів господарювання для проведення планових документальних перевірок. 

Вичерпний перелік таких критеріїв міститься в наказі Міністерства фінансів України від 02.06.2015 №524 (зі змінами та доповненнями). А ознайомитись із планом-графіком проведення документальних планових перевірок платників податків можна на сайті ДФС України.

Довідково

Протягом 2017 року підрозділами аудиту Головного управління ДФС у Вінницькій області проведено 156 планових перевірок юридичних осіб.  До Зведеного бюджету за результатами контрольно-перевірочної роботи в 2017 році надійшло 40,3 млн грн.Переглядів: 1666
Поширень: 0