За словами начальника управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України у Вінницькій області Валерія Пастуха, на слід чоловіків оперативники вийшли під час розкриття розбійного нападу наприкінці липня цього року на 53-річну вінничанку.

Розшукувану по всій Україні банду, яка з металевим прутом калічила і грабувала людей, упіймали у Вінниці

Жінка отримала два удари по голові металевим прутом, замотаним скетчем, у результаті чого вона потрапила до реанімації.

Завдяки вжитим оперативно-розшуковим заходам працівники міліції затримали 24-річного мешканця Полтавської області, у якого вилучили особисті речі потерпілої.

Розшукувану по всій Україні банду, яка з металевим прутом калічила і грабувала людей, упіймали у Вінниці

У подальшому стало відомо, що чоловік є учасником злочинної групи, до якої входило три особи, а організатором є раніше неодноразово судимий кримінальний авторитет. Оперативники з’ясували, що група причетна до ряду резонансних розбійних нападів.

Зокрема, 10 місяців назад спільники вчинили напад на валютного міняйла в Хмельницькому. Чоловіка у безсвідомому стані з тілесними ушкодженнями виявили поблизу зупинки громадського транспорту. Його було доправлено до лікарні, однак через 9 днів він помер. Під час нападу у потерпілого зникла велика сума грошей, золоті вироби та документи.

Аналогічний напад чоловіки скоїли півроку назад у столиці. Мешканцю м. Києва проломили череп та заволоділи 300 тисячами гривень, 18 тисячами доларів США та 2 тисячами євро. Наступного дня потерпілий помер.

- За оперативними даними троє учасників злочинного формування причетні ще до двох аналогічних злочинів у м. Києві, трьох в Тернополі та одного в Запоріжжі, - підкреслив Валерій Григорович Пастух.

Наразі ця інформація перевіряється.

Слідство за фактами скоєння розбоїв (ст. 187 КК України) та нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть (ст. 121 КК України), триває.Переглядів: 3689
Поширень: 0