Перша леді України Марина Порошенко і троє її дітей - 14-річні Олександра і Євгенія, і 13-річний Михайло, - прийняли виклик у флеш-мобі з обливанням холодною водою Ice Bucket Challenge. Відповідне відео опубліковано на офіційному Youtube-каналі президента України.

Ice Bucket Challenge - всесвітня акція, метою якої є привернення уваги до хвороби ALS - бічного аміотрофічного склерозу. Суть флешмобу полягає в тому, щоб вилити собі на голову відро холодної води, а потім передати естафету своєму другові. При цьому учасник може відмовитися від душу, але натомість має пожертвувати гроші хворим ALS. Внести кошти можна, навіть якщо учасник акції приймає виклик і обливається водою. Першим обливатись почав засновник Facebook Марк Цукерберг.

В Україні акція була переосмислена, і багато людей, включаючи і публічних особистостей, обливаються холодною водою на підтримку волонтерського руху в цілому і викладають в інтернет відповідні відео.

За умовами флешмобу, естафету з обливанням кожен з членів родини Порошенків передав трьом своїм друзям і знайомим. Так, виклик у Ice Bucket Challenge отримав фронтмен гурту ТіК, вінничанин Віктор Бронюк.Переглядів: 5323
Поширень: 0