Сьогодні у залі засідань міської ради дванадцятьом вінничанкам вручили державні нагороди «Мати-героїня». Багатодітних жінок привітав в.о. міського голови Сергій Моргунов та депутати міської ради.

31 жовтня у приміщенні міської ради квітами та державними нагородами вітали матерів-героїнь, які мешкають у Вінниці. Почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п\'ятьох і більше дітей.

Дванадцять вінничанок отримали сьогодні нагороди «Мати-героїня»

Окрім нагороди жінкам, яким присвоєно звання, виплачується одноразова грошова винагорода в розмірі 12180 грн. При досягненні пенсійного віку їм також встановлюються підвищені пенсії за особливі заслуги перед Україною. Розраховуються вони відповідно до страхового стажу.

Дванадцять вінничанок отримали сьогодні нагороди «Мати-героїня»

«Сьогодні у нас почесна та приємна місія – вітати наших вінницьких матерів-героїнь державними нагородами. Зараз у нашій залі таких жінок дванадцять, - сказав в.о. міського голови Сергій Моргунов. – Я бажаю вам і вашим родинам здоров’я, злагоди, миру та благополуччя, щоб ваші діти росли вам тільки на радість».Переглядів: 4723
Поширень: 0