Концерн Поділля

Вдруге за місяць відвідали вінницькі волонтери передову під Донецьком, де розташувалася Перша окрема танкова бригада. На початку листопада вінничани пригнали військовим ЗіЛа на прізвисько "Зомбік" та купу продуктів харчування й теплих речей, а 21 листопада довезли зимове взуття для "Зомбіку", який гарно прижився серед танкістів та мінометників серед яких служать вінничани.

Окрім гуми для коліс військові отримали від вінничан ще одну одиницю техніка - джип із правостороннім кермом з Англії, який придбав фронт-мент гурту "ТіК" Віктор Бронюк з друзями, вже знамените вінницьке сало, генератори, сухий борщ від Вінницької кулінарної сотні, ковбасу від ТМ "Ковбаскофф", валянки від "33-го каналу", теплі речі від "Бойових Бджілок" та Лариси Полулях і дитячі малюнки.

Везли це добро на передову між Маріуоплем та Донецьком вінничани - керівник благодійного фонду "Подільська громада" Андрій Дручинський, заступник редактора "33-го каналу" Роман Ковальський, фотограф Юрій Білошкурський та відомий волонтер, що об’їхав півсвіту Юрій Степанович.Переглядів: 156
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр