З учорашнього дня і до 13 січня у Резиденції, яка є постійним місцем паломництва вінницьких дітлахів, щодня засідатимуть нові Діди Морози. Почесний і справжній Дід Мороз Олександр Шемет тимчасово передає обов’язки відомим вінничанам, акція «Зірковий тиждень» відбуватиметься кілька днів.

"Зірковий тиждень" у Резиденції Вінницького Дідуся Мороза розпочався

Вчора костюм пана Мороза та накладну бороду приміряв шоу-мен та учасник команди КВН «Вінницькі Перці» Олександр Теренчук. На цей раз йому потрібно було не лише жартувати, але й уважно вислуховувати побажання малечі і традиційні новорічні віршики, які підготували діти. У Олександра є маленький син і цей досвід безперечно став йому у нагоді, тож Дід Мороз з нього вийшов чудовий, чуйний та веселий.

"Зірковий тиждень" у Резиденції Вінницького Дідуся Мороза розпочався

А вже сьогодні в костюм новорічного персонажа готується вбратись керівник ГО «Спільнота «Історія Вінниця» Олександр Федоришен. В наступні дні у ролі Дідуся Мороза побувають композитор та співак Геннадій Білявський, директор КП «Центр концертних та фестивальних програм» Максим Філанчук та телеведучий Роман Гах.Переглядів: 11527
Поширень: 0