Сьогодні у військовій частині 3008, що по вулиці Некрасова, відбулися урочистості до Дня захисника України. Військові приймали вітання від свого керівництва та міської влади. Тут можна було побачити виставку техніки, яка використовувалася в бойових діях у зоні АТО, та зброї.

14 жовтня у державі відзначають День захисника України. У військовій частині 3008 його відзначили сьогодні, 13 жовтня.

Захід розпочався хвилиною мовчання за тими, хто віддав своє життя за мир і спокій громадян України під час виконання військово-бойових завдань у зоні проведення АТО, хто загинув, відстоюючи незалежність нашої держави.

З Днем захисника України військових привітали у військовій частині 3008 

«14 жовтня відзначається День захисника України, який співпадає з великим православним святом – Покровою Пресвятої Богородиці. А волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну, були переконані, бо Свята Покрова обороняє їх. Тому це свято відзначалося ще й як День українського козацтва, – зазначив командир військової частини 3008 полковник Василь Чумак. – Зараз Національна гвардія України – це один з основних військових формувань. Сьогодні солдати і офіцери Національної гвардії України гідно продовжують традиції своїх дідів та батьків. Тож зичу вам миру та спокою, подальших успіхів у вдосконаленні бойового мистецтва, добра та достатку у ваших оселях».

З Днем захисника України військових привітали у військовій частині 3008

Також на урочистості завітав в.о. міського голови Сергій Моргунов, який свого часу служив у цій частині. «Мені надзвичайно приємно вітати наших хоробрих, мужніх воїнів з Днем захисника України. За останні півтора року ви, як один з найкращих підрозділів і гордість міста Вінниці, захищали всю країну і не дозволили агресії колись братнього для нас народу просунутися вглиб України. Були втрати, були перемогли, але ви мужньо відстоювали незалежність держави і територіальну цілісність України», – сказав Сергій Моргунов.

З Днем захисника України військових привітали у військовій частині 3008

Також Сергій Моргунов зазначив, що саме цей підрозділ Національної гвардії героїчно захищав Україну в Луганській та Донецькій області. «Вони стояли і на блокпостах, і на передовій. Сьогодні хлопці мають високий бойовий дух, мають технічне забезпечення. Від себе особисто та від всіх вінничан я вдячний за те, що у Вінниці є така героїчна частина, яка захищала і захищає Україну», – каже Сергій Моргунов.Переглядів: 10317
Поширень: 0