19 грудня в актовій залі Головного управління ДСНС України у Вінницькій області було нагороджено найвищими відомчими відзнаками трьох вінницьких рятувальників.

За сумлінне і високопрофесійне виконання службового обов’язку, мужність і героїзм, сміливі та рішучі дії, виявлені під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла на складі боєприпасів у м.Сватово Луганської області двох вінницьких водіїв – саперів піротехнічного відділення групи піротехнічних робіт АРЗ сеціального призначення ГУ ДСНС у Вінницькій області було нагороджено нагрудними знаками.

Начальник ГУ ДСНС області Руслан Шевчук урочисто вручив Віктору Дишлевому відзнаку ДСНС України «За відвагу в надзвичайній ситуації», а Руслану Тельнюку - «Знак Пошани».

Трьох вінницьких рятувальників нагородили відзнаками Державної служби надзвичайних ситуацій

Начальника групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Вінницькій області, майора служби цивільного захисту Юрія Гайдиша було нагороджено Почесною грамотою Державної служби України з надзвичайних ситуацій.Переглядів: 4095
Поширень: 0