ДТП сталося о четвертій годині ранку. Автомобіль Volkswagen рухався в бік залізничного вокзалу. Chevrolet виїжджав з другорядної вулиці на Соборну. Зіткнення сталося на перехресті вулиць Соборної та Театральної

У Volkswagen їхало двоє. Водій, 22-річний вінничанин, загинув. Пасажир 1994 року народження у важкому стані в реанімації. Про стан його здоров'я лікарі не кажуть, чекають дозволу родичів. В коментарях під статею на сайті "На Соборній сталася жахлива аварія - загинув 22-річний вінничанин" багато хто звинувачує таксиста на "Chevrolet". Водій таксі Володимир, знаходиться у лікарні швидкої допомоги і говорить про те, що не винен.

- Я виїжджав з вулиці Театральної, знизу від "Тіфліса", - розповідає водій таксі. - Зупинився на перехресті подивитися чи немає машин мені на зустріч, які їдуть з Хмельницького шосе. Включив першу передачу переїхав трамвайні колії, мав рухатись далі, як в лівий бік мого авто, врізався Volkswagen на великій швидкості. Від удару мене розвернуло на 90 градусів. Іншу машину занесло, вона врізалась в стовб, перекинулась.

В мережі з'явилось відео з жахливої аварії на Соборній

За словами водія в нього швидкість була кілометрів 120 на годину. І він не міг вгадати що на пустинну вулицю на такій швидкості вискочить авто.

В мережі з'явилось відео з жахливої аварії на Соборній

- Volkswagen гнався не менше ста кілометрів на годину, - говорить Володимир.- Думаю що вони їхали з Хмельницького шосе, бо від універмагу не могли таку швидкість набрати. На під'йомі до Соборної дорога закрулюється, там школа, тож водій Volkswagen почав видно тормозити на колії і його занесло.Переглядів: 6352
Поширень: 0