24 квітня в рамках Днів цивільного захисту вінницькі рятувальники спільно із адміністрацією Комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 Вінницької міської ради» знову організували акцію «Здолаємо стихію разом!». Бійці Служби «101», патрульні поліцейські, військові та медики «Червоного хреста» протягом дня навчали школярів алгоритму дій на випадок виникнення різноманітних надзвичайних ситуацій.

Масштабний профілактичний захід розпочався із навчальної евакуації. У стислі терміни зі школи на спеціально відведений майданчик було виведено понад півтори тисячі учнів у засобах захисту дихання.

Вінницькі рятувальники навчали школярів правильної поведінки під час різноманітних надзвичайних ситуацій

На 11-ти навчальних локаціях фахівці екстрених служб, що входять до системи цивільного захисту, роз’яснювали дітям як правильно діяти у разі виникнення тієї чи іншої небезпеки, а також як при цьому ефективно використовувати усі можливі засоби порятунку. Прокладання рукавної лінії від пожежної автоцистерни, примірка спецодягу піротехніків, надання домедичної допомоги, можливість на хвилинку побути водієм автомобіля Служби порятунку чи патрульної поліції – це тільки дещиця з того, з чим довелося мати справу дітям.

Вінницькі рятувальники навчали школярів правильної поведінки під час різноманітних надзвичайних ситуацій

Кращі команди із кожної паралелі були нагороджені грамотами. Але, що найважливіше, усі школярі мали змогу на практиці випробувати свої сили у питаннях безпеки життєдіяльності. Саме не бути байдужими до оточуючих та правильні навички надання першої допомоги під час аварій та інших надзвичайних подій і є запорукою збережених життів.

Вінницькі рятувальники навчали школярів правильної поведінки під час різноманітних надзвичайних ситуацій

Слід зазначити, що у 22-й школі подібний захід є традиційним. Завдяки спільним старанням освітян та зацікавлених відомств у такому форматі він проходить вже більше десяти років. Інші школи також намагаються не відставати: Дні цивільного захисту, із обов’язковою евакуацією та показом рятувальної техніки, а також відвідування дітьми державних пожежно-рятувальних частин та музею Служби порятунку, дійсно, вже стали невід’ємною частиною навчально-виховного процесу.

Вінницькі рятувальники навчали школярів правильної поведінки під час різноманітних надзвичайних ситуаційПереглядів: 1305
Поширень: 0