40-річний місцевий житель в своєму домогосподарстві налагодив нелегальне виробництво лікеро-горілчаних виробів, які збував за зниженими цінами на території району.

В його домогосподарстві правоохоронці вилучили 70 літрів спирту та 180 літрів уже готової до продажу продукції. Горюча рідина зберігалася у гаражі у пластикових бочках. Під час огляду гаражного приміщення були вилучено обладнання для розливу горілчаних виробів, порожні ємності та смакові добавки.

У Немирові  ліквідували підпільну гуральню

Власник помешкання сам займався нескладним процесом виготовлення фальсифікату – спирт змішував з водою та для розширення асортименту додавав смакові добавки-екстракти. Готову алкогольну продукцію збував через вузьке коло покупців по 20 грн за літр. Фальсифіковану продукцію, розфасовану у п’ятилітрові бутлі, власник гуральні продавав через знайомих на території області.

Вилучені зразки продукції направлені на експертизу до НДЕКЦ УМВС, яка визначить, наскільки небезпечною вона була для споживачів.

За словами начальника УДСБЕЗ УМВС Івана Наумова, працівники міліції контролюють споживчий ринок і, зокрема, виготовлення підакцизних товарів, викривають факти підпільного виробництва, адже за цим стоїть здоров’я і життя громадян.

У Немирові  ліквідували підпільну гуральню

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст.204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів). Така діяльність карається штрафом від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення.Переглядів: 3304
Поширень: 0