27 квітня о 18:00 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини №27 смт Піщанка надійшло повідомлення про те, що за межами с. Яворівка під час проведення земляних робіт було виявлено предмет, схожий на вибухонебезпечний. Під час проведення ідентифікації фахівці ДСНС встановили, що знахідкою є 75-міліметровий артилерійський снаряд.

Того ж дня о 19:50 томашпільським рятувальникам надійшло повідомлення про те, що у с. Комаргород виявлено вибухонебезпечний предмет. Фахівцями служби «101», було встановлено, що знахідкою є 88-міліметровий артилерійських снаряд.

Місця виявлення боєприпасів були одразу огороджені та взяті під охорону працівниками міліції. 28 квітня виявлені вибухонебезпечні предмети знешкоджені групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУДСНС.

Шановні громадяни, рятувальники застерігають: брати вибухонебезпечний предмет у руки, переносити його, кидати у вогонь, розбирати тощо – смертельно небезпечно для вас та оточуючих!Переглядів: 2123
Поширень: 0