Нагадаємо, що з 1 по 30 червня на Вінниччині, як і по всій Україні співробітники Державтоінспекція проводять комплекс заходів з профілактики аварійності на пасажирському транспорті.

За цей час співробітниками Державтоінспекції Вінниччини оглянуто більше чотирьох тисяч автобусів, з них – 217, які використовувалися для перевезення організованих груп дітей, складено 1046 адміністративних протоколів за порушення правил дорожнього руху водіями автобусів.

Більше тисячі порушень правил дорожнього руху виявили вінницькі ДАІшники під час перевірки автобусів

Під час нагляду за дорожнім рухом задокументовано 26 випадків перевищення швидкості, 477 порушення правил перевезення пасажирів, 228 відхилення від визначеного маршруту руху, 82 порушення вимог дорожніх знаків та розмітки та 1 факт керування автобусом в стані алкогольного сп’яніння.

Більше тисячі порушень правил дорожнього руху виявили вінницькі ДАІшники під час перевірки автобусів

Як свідчать проведені перевірки в обласному та районних центрах, значна кількість автобусів, що належать фізичним особам, не проходить щоденну перевірку технічного стану. Серйозною проблемою залишається контролю з боку автоперевізників за режимом роботи водіїв.Переглядів: 3317
Поширень: 0