28 червня у Літинському районі в місцевому ставку виявлено тіло чоловіка 1979 року народження жителя міста Вінниця. Попередньо встановлено, що чоловік 28 червня поїхав на риболовлю і не повернувся.

Того ж дня до мурованокуриловецьких рятувальників надійшло повідомлення від чергового РВ УМВС. про те, що на ставку біля с. Курашівці Мурованокуриловецького району орієнтовно о 11:00 потонув 1968 р.н.., житель с. Курашівці, який відпочивав на ставку. Зі слів очевидців купаючись потерпілий раптово пішов під воду. На місце пригоди виїхала пошукова водолазна бригада м. Могилів-Подільський. Обставини пригоди встановлюються.

28 червня о 17:10 в смт. Піщанка внаслідок власної необережності під час купання потонув громадянин 1991 р.н., житель смт. Піщанка. Тіло вилучено з води населенням.

Останній трагічний випадок трапився в селищі Рожнятівка Томашпільського району під час відпочинку з батьками на водоймищі потонула дитина, 2011р.н. Тіло дитини вилучено місцевим населенням.

Головне управління ДСНС України у Вінницькій області нагадує, що основними умовами безпечного відпочинку є правильний вибір і обладнання місць для купання, навчання дорослих та дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плав засобах, постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих. Відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених місцевими органами влади та обладнаних для цього місцях. Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби. Купатися дозволяється в спокійну безвітряну погоду при температурі води не менше +18, повітря не нижче +24.

Не лізьте у воду в незнайомому для вас місці, уникайте води із швидкою течією, не заходьте у воду напідпитку, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах.

Купаючись на “дикому пляжі” чи у незнайомому місці – не пірнайте з берега, гірки, дерева; у воду слід входити неспішно, обережно пробуючи дно ногою; купатися краще там, де є рятувальні служби; особливо слідкуйте за дітьми: їхня поведінка у воді не передбачувана; утримуйтеся від далеких запливів: переохолодження – головна причина трагічних випадків.Переглядів: 2235
Поширень: 0