15 квітня у Тиврівському лісництві бійці ДСНС спільно з Державним підприємством «Вінницьке лісове господарство» провели спільні навчання щодо ліквідації пожеж, які можуть виникнути у природних екосистемах.

У практичному тренуванні взяли участь співробітники ГУ ДСНС, 31-ї державної пожежно-рятувальної частини Тиврівського району та лісівники.

Метою таких навчань є вивчення оперативно-тактичної характеристики лісництва, особливостей гасіння пожеж в екосистемах.

В Тиврівському районі рятувальники спільно із лісівниками навчалися гасити лісові пожежі

За легендою, в одному з обходів лісництва виникло займання. Лісничий оголосив виклик для працівників лісового господарства, після чого повідомив службу «101» про загорання.

На місце події одразу прибули працівники держлісгоспу, а за десять хвилин і черговий караул 31-ї ДПРЧ м Тиврів. Рятувальники вжили заходів щодо гасіння осередків займання лісової підстилки. Не було допущено перекидання вогню на лісові насадження, умовна пожежа завдяки спільним діям рятувальників і лісівників не переросла у «верхову». Загалом у навчаннях було задіяно 35 чоловік та 7 одиниць спеціальної техніки.

В Тиврівському районі рятувальники спільно із лісівниками навчалися гасити лісові пожежі

У ході навчань було перевірено правильність дій працівників лісового господарства при користуванні первинними засобами пожежогасіння. Усі лісівники мали змогу на практиці взяти участь у гасінні умовної пожежі, використовуючи мотопомпи, хлопавки, ранцеві вогнегасники, шанцевий інструмент, було задіяно техніку відомства, спеціально пристосовану для ліквідації пожеж.Переглядів: 1714
Поширень: 0