25 квітня в ході перевірки комісією ДСНС України організації, планування та реалізації відповідних заходів, що вживаються у сфері цивільного захисту населення, було проведено практичне відпрацювання ввідної, яка надійшла усім оперативним службам о 13:28.

За легендою навчань у ліцеї №1 м. Гайсин на вул. Соборній виникла пожежа, травмовано чотири особи. Рятувальниками було проведено розвідку приміщень навчального закладу та евакуйовано 181 особу, з них 112 учнів та 69 осіб персоналу.

В Гайсині МНСники рятували з умовної пожежі учнів та персонал ліцею

На місце події працювала оперативна група райдержадміністрації, слідчо-оперативна група райвідділу Головного управління національної поліції, комунально-технічні служби, швидка допомога. Проведено засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Пожежа локалізована о 13:39, ліквідована о 13:47.

В ході тренувань було перевірено органи управління та сили цивільного захисту до дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на об’єкті з масовим перебуванням людей.Переглядів: 1953
Поширень: 0