У селі Олександрівка Жмеринського району у Пасхальну ніч правоохоронці, кінологи, рятувальники, Нацгвардія та місцева громада шукали 4-річну дитину. На пошуки зниклої дівчинки було задіяно близько 600 людей. О сьомій ранку дитина, яка спала у хмизі у місцевому садку, була знайдена та повернута батькам.

Інформація про зникнення 4-річної дитини з села Олександрівка до поліції надійшла близько 20.30 від її батьків. За їх словами, вони не помітили, як їхня малолітня дочка вийшла з подвір’я та пішла у невідомому напрямку. Опитавши рідного дядька дитини, який живе по-сусідству, та сусідів поліцейські з’ясували, що дівчинку востаннє бачили, як вона бігла за своєю собакою у місцевий садок площею близько 500 га. У цьому ж садку знаходився город родини зниклої дитини.

На Вінниччині в Великодню ніч усім селом, з рятувальниками та поліцією шукали зниклу 4-річну дівчинку

Як розповів начальник Жмеринського відділу поліції Сергій Кримчук, на пошуки неповнолітньої дитини по тривозі був піднятий особовий склад Жмеринського відділу поліції, Шаргородського, Барського, Тиврівського та Гніванського відділень поліції, працівники батальйону особливого призначення «Вінниця», працівники Нацгвардії, рятувальники та місцева громада. Загалом на пошуку дитини було задіяно близько 600 чоловік. Люди розподілили територію пошуку на квадрати та щільним ланцюгом усю ніч її прочісували.

На Вінниччині в Великодню ніч усім селом, з рятувальниками та поліцією шукали зниклу 4-річну дівчинку

16 квітня близько 7.00 у садку дитина була знайдена. Вона спала у хмизі.

За словами медиків, які оглянули дитину, вона неушкоджена і непереохолоджена. Дитина була тепло одягнена у зимовий одяг.Переглядів: 2083
Поширень: 0