17 червня 2014 року заступник міського голови Андрій Рева та голова комітету з фізичної культури і спорту міської ради Сергій Краєвський вручили спортивну форму команді і тренерам ХК з хокею на траві «Олімпія-Колос-Секвоя-ШВСМ».

Вінницька команда «Олімпія-Колос-Секвоя-ШВСМ»  здобула найкращий результат в історії вітчизняного хокею

Вінницькі хокеїсти на траві, тренери і керівники клубу “ОКС-ШВСМ” повернулися з Італії з м.Кальярі, де вони здобули срібні нагороди в Кубку європейських чемпіонів “Трофі”. Це найкращий результат в історії вітчизняного хокею. Головний тренер- Павло Мазур. Тренери - Михайло Касянчук та Юрій Мазур. Команда «ОКС-ШВСМ» - 13-ти разовий чемпіон України з хокею на траві;

15-ти разовий чемпіон України з індорхокею; 7-ми разовий володар Кубку України, володар Кубку олімпійських чемпіонів «Челенджер», срібний призер Кубку «Трофі».

Для довідки:

З 6 червня по 9 червня 2014 року відбулися змагання Клубного чемпіонату Європи з хокею на траві на Кубок Трофі.

Группа А: S.G. Amsicora ASD (Італія), Grange HC (Шотландія), Whitchurch HC (Уэльс), HC OKS – SHVSM (Україна).

Группа В: Atasport (Азербайджан), Navax AHTC Wien (Австрія), HC Bra (Італія), Monkstown HC (Ірландія)