При собі вона мала 16 паперових згортків з білим порошком. За висновками експертів, вилучена речовина є особливо небезпечним синтетичним наркотиком психотропної дії вагою близько 20 грамів.

Затримана пояснила, що мала борги, тож сподівалася заробити на продажі наркотиків та якнайшвидше розрахуватися з кредитором. Правоохоронці з’ясовують канали надходження синтетичного наркотику та можливих спільників підприємливої панянки. За фактом незаконного зберігання наркотичних засобів відкрито кримінальне провадження. Таке кримінальне правопорушення карається ув’язненням строком до трьох років.

На чорному ринку один грам амфетаміну коштує від 90 до 120 гривень. Він належить до так званих клубних наркотиків, популярних серед молоді. Дискотечний кайф зазвичай згодом перетворюється на страшну залежність від білої смерті, призводить до моральної і фізичної деградації.

Амфетамін викликає звикання та може призвести як до психічного виснаження, що часто проявляється у вигляді психозів, так і до фізичного, у вигляді слабкості, сильного схуднення, порушення роботи нирок, печінки, погіршення імунітету, зору.

Особлива небезпека амфітаміну - в його властивостях відключати підсвідомі захисні механізми організму, пригнічуючи почуття втоми, голоду, спраги, що в подальшому веде до порушення нормального функціонування організму.Переглядів: 3358
Поширень: 0