У Вінниці триває попередній запис на оформлення субсидій на опалювальний період. Станом на 26 вересня для отримання цього виду державної допомоги вже звернулось майже 16 тисяч вінничан. Попередній запис проводять у територіальних відділеннях Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс». Завдяки такій системі мешканці Вінниці не стоять у чергах, а спеціалісти мають можливість швидко і якісно оформити документи.

Щоб записатись на попередній прийом щодо оформлення субсидії, людині потрібно особисто (чи довіреній особі при наявності документів, що засвідчують особу) звернутися до адміністратора одного з територіальних Прозорих офісів за адресами: пр. Космонавтів, 30 та вул. Островського, 85.

Також записатися можна за телефонами: 50-83-88 (територіальний Прозорий офіс за адресою Космонавтів,30) та 50-86-70 (територіальний Прозорий офіс за адресою Островського,85). Також здійснити попередній запис на оформлення субсидій можна через сайт міської ради. Для цього потрібно зайти у розділ «Персональний кабінет».

Станом на 26 вересня щодо попереднього запису на оформлення субсидій на опалювальний період вже звернулося 15 тисяч 718 вінничан. Ця державна допомога буде нараховуватися з початку опалювального сезону.

«У талоні попереднього звернення буде зазначено прізвище, ім’я, по-батькові людини, її адреса, дата і час прийому та перелік документів, необхідних для оформлення субсидії. У день та час прийому на інформаційних екранах електронної черги буде вказано, на яке робоче місце потрібно звернутись людині. Прийом за попереднім записом здійснюється за пред’явленням документа, що посвідчує особу відвідувача», – каже заступник начальника відділу контролю за правильністю призначення, перерахунку і виплати адресних державних соціальних допомог і пенсій Лариса Мізюк.

Вінничани, які підпадають під категорію малозабезпечених сімей, крім субсидії можуть оформити ще й компенсацію додаткових витрат на оплату спожитих послуг. Для того, щоб дізнатись, чи може родина претендувати на компенсацію, городянам рекомендують звертатись за консультаціями до територіальних відділень Прозорого офісу за місцем проживання.

Також варто пам’ятати, що вінничани, які користуються субсидіями, мають право на 50 % знижку на всі медичні послуги Муніципального діагностичного центру, що по вулиці Київській,68. Крім того, цією можливістю може користуватися не лише той, на кого оформлена субсидія, а й всі, хто зареєстровані у будинку чи квартирі та були включені у розрахунок на субсидію.Переглядів: 2860
Поширень: 0