Цьогоріч у закладах освіти Вінниці встановлено більше тисячі металопластикових вікон та 750 енергозберігаючих лампочок. Відремонтовано півтора кілометри тепломереж та 5200 м² покрівель. Проведені роботи дозволять значно зменшити втрати тепла у холодну пору року та зекономити електроенергію.

Протягом літа школи та садочки Вінниці намагаються виконати максимальний обсяг ремонтних робіт, щоб підготувати приміщення до роботи взимку. Основна увага зосереджується на проведенні заходів по енергозбереженню та якісному функціонуванню усіх мереж.

«У цьому році у вінницьких закладах освіти відремонтовано більше двох кілометрів внутрішніх мереж водогонів та 1,5 кілометра тепломереж. Також зроблено ремонт 5,2 тис.м² покрівель, найбільшу площу даху, 1,1 тис.м², відремонтовано у школі №12. Проведено ревізію систем тепло-, водо- та електропостачання», – розповів директор департаменту освіти міської ради Володимир Буняк.

Останніми роками в освітніх закладах міста дерев’яні вікна активно замінюють на металопластикові, які дозволяють значно зменшити втрату тепла. Так, цьогоріч їх встановили більше тисячі. Залучаються у школи на заходи з енергозбереження й грантові ресурси. Влітку цього року за залучені кошти було замінено всі вікна у школі №25, яких у закладі майже 400. Також частково металопластикові вікна встановили й у школах №13, №15, №20, №22 та садочках №23, № 36, №38, №42.

Крім того, для утеплення приміщень у деяких закладах замінено 230 дверей на металопластикові. Також цьогоріч у школах та садочках економлять електроенергію – замість ламп розжарювання встановлено 750 енергозберігаючих.​Переглядів: 3045
Поширень: 0