16 лютого, відповідно до наказу начальника ГУ ДСНС України у Вінницькій області полковника служби цивільного захисту Руслана Шевчука, відбувся збір особового складу Головного управління та усіх державних пожежно-рятувальних частин області по тривозі з метою раптової перевірки готовності рятувальників до дій під час надходження сигналу «Збір! Аварія!».

Відповідно до спеціальної схеми оповіщення через засоби зв’язку про збір повідомили весь особовий склад обласного гарнізону служби «101». Після отримання повідомлення співробітники ДСНС у спеціальній формі рятувальника з укомплектованими усім необхідним тривожними валізами своєчасно прибули до місць збору. В обласному центрі стройовий огляд особового складу, перевірку комплектації валіз та індивідуальних засобів радіохімічного й бактеріологічного захисту здійснював особисто очільник обласного відомства.

Вінницьких рятувальників сьогодні "підняли" по навчальній тривозі

За словами головного рятувальника області Руслана Шевчука, систематичне проведення подібних заходів є необхідним, адже такі практичні навчання черговий раз дають можливість удосконалити схеми оповіщення та відпрацювати реагування бійців ДСНС на надзвичайні ситуації та катастрофи.Переглядів: 2060
Поширень: 0