10 березня ліцеїсти першого курсу Вінницького ліцею №7 разом зі своїм наставником – Оленою Сатайкіною відвідали пожежно-рятувальну виставку при Головному управлінні ДСНС у Вінницькій області.

З пам’ятної експозиції присвяченої героям-ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, розпочав свою розповідь завідувач виставки, колишній начальник управління пожежної охорони – Володимир Бабкін. Про героїзм та мужність українських пожежників, котрі поклали своє життя задля безпечного майбутнього нащадків підростаюче покоління слухали з цікавістю.

Далі молоді розповіли про історію становлення та сучасне життя пожежної служби на Вінниччині.

Аби ознайомити ліцеїстів з трудовими буднями працівників Служби «101» до їх уваги було представлено сучасну матеріально-технічну базу рятувальників, серед яких первинні засоби пожежогасіння та спеціальна техніка.

Вінницькі ліцеїсти відвідали пожежно-рятувальну виставку

Особливу зацікавленість діти проявили до статистичних даних щодо пожеж, які виникають в державі.

Коментуючи свої враження від побаченого і почутого, наставник дітей зазначила, що до цього часу не лише діти, а й дорослі мали дещо інші уявлення про роботу рятувальників. Тому радитиме всім колегам обов’язково завітати із дітьми до вінницьких рятувальників.Переглядів: 2261
Поширень: 0