1 червня у відомчому дитячому таборі відпочинку ім. Ю. Рябчинської розпочинається оздоровчий сезон. Дітей очікують цікаві конкурси, змагання, ігрові атракціони, заняття на автомайданчику, стрільби у тирі, походи та виступи кінологів з службовими собаками.

Приміський дитячий табір оздоровлення та відпочинку ім. Ю. Рябчинської ГУНП у Вінницькій області розташований у смт. Стрижавка Вінницького району. Щороку у цьому закладі з дітьми працюють вихователі відомчого дитячого садочка ГУНП, які мають великий професійний досвід і вміння організувати незабутній відпочинок для дітей. Жодна дитина не залишається поза увагою працівників табору.

Працівники табору готують особливі програми для дітей. Кожного дня дітей тут очікують ігри, концерти, спортивні змаганнями, цікаві екскурсії. Оскільки заклад поліцейський тут панує своя незабутня атмосфера. З дітьми проводять ігри з вивчення правил дорожнього руху, застосування прийомів рукопашного бою, навчають як убезпечити себе вдома та на вулиці. Працівники кінологічної служби демонструють дітям вміння та навички поліцейських собак, навчених затримувати злочинців, зупиняти автомобілі, шукати зброю, вибухівку та наркотики.

Вінницьку малечу запрошують до літнього табору ім.Ю Рябчинської

Табір приймає дітей віком від 7 до 14 років, які зможуть відпочити у три зміни:

  • 1 зміна – з 1 по 21 червня
  • 2 зміна – з 24 червня по 14 липня
  • 3 зміна – з 17 липня по 6 серпня.

Орієнтовна вартість путівок для атестованих працівників ГУНП, для вільнонайманих працівників ГУНП, які є членами профспілки та дітей пенсіонерів ГУНП – 1650 грн., для дітей загиблих та померлих працівників органів внутрішніх справ під час виконання службових обов’язків та дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей сиріт – безкоштовно. Повна вартість путівки становить 3300 грн.

Вінницьку малечу запрошують до літнього табору ім.Ю Рябчинської

Для отримання путівки необхідно надати наступні документи:

  • копія посвідчення працівника ГУНП чи пенсіонера УМВС (для вільнонайманих працівників – довідка з УКЗ),
  • ксерокопя свідоцтва про народження дитини,
  • медичні довідки встановленої форми з поліклініки, де обслуговується дитина,
  • заява на ім'я директора закладу про виділення путівки з зазначенням зміни, домашньої адреси, телефону.

Заяви для отримання путівок слід надати письмово в бухгалтерію дитячого закладу оздоровлення та відпочинку ім. Ю. Рябчинської.

Телефони для довідок: 59-38-28, 58-19-13, 58-18-93.Переглядів: 6579
Поширень: 0