24 травня у м. Вінниці на ТЦ «Епіцентр» було проведено планові тактичні спеціальні навчання з особовим складом чергових караулів оперативно-рятувальних підрозділів.

Дані навчання проводяться щорічно навчань були відпрацювання взаємодії персоналу об’єкту та пожежно-рятувальних підрозділів м. Вінниці, удосконалення особовим складом Служби порятунку «101» навичок з гасіння складних та масштабних пожеж, правильності організації розвідки, оцінки обстановки і визначення вирішального напрямку оперативних дій.

За задумом навчань, через коротке замкнення електромережі на складському майданчику «Будматеріали» виникло загорання на площі 80 квадратних метрів. Утворилася загроза перекидання полум’я на торговельні зали. Помітивши «загорання», працівник торговельного центру повідомив службу «101», адміністрацію та обслуговуючий персонал про «пожежу». Об’єкт було знеструмлено.

Вінницькі рятувальники ліквідували умовну пожежу на території складу одного з гіпермаркетів Вінниці

Адміністрація забезпечила евакуацію відвідувачів та персоналу з торговельних і складських приміщень. Добровільна пожежна дружина з числа працівників торгового центру одразу приступила до ліквідації умовної пожежі первинними засобами пожежогасіння.

До ліквідації умовної пожежі від ДСНС було залучено 6 одиниць пожежно-рятувальної техніки та 40 чоловік особового складу. За словами заступника начальника управління організації реагування на надзвичайні ситуації та цивільного захисту - начальника відділу реагування на надзвичайні ситуації полковника служби цивільного захисту Андрія Бабкіна, діям підрозділів служби «101» під час навчань було надано оцінку «добре».

Заступник директора з технічних питань гіпермаркету Андрій Мороз зазначив, що проведення щорічних навчань для працівників об’єкту є надзвичайно корисним. Завдяки проведенню навчань кожного разу удосконалюються шляхи гарантування безпеки працюючих та відвідувачів торговельного центру. Крім того, під час ліквідації умовної пожежі персонал на практиці відпрацював правила користування первинними засобами пожежогасіння.Переглядів: 2777
Поширень: 0